Kedi Bakımı

Kedi Bakımı sayfamızda evinde kedi besleyen veya kedi sahiplenmek isteyenlerin bakım konusunda bilmesi gereken hususlar hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Yeni bir kedi sahiplenmek istiyor veya uzun süredir evinizde kedi besliyor olabilirsiniz. Onların daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmalarını istiyorsanız bakımı konusunda bir takım hususlara dikkat etmelisiniz. Kedi bakımı aslında oldukça kolay ve zahmetsizdir. Birçoğu hiç bir ücret ödemeden kedi sahipleri tarafından rahatlıkla yapılabilecek türdendir. Yazımızın devamında genel tüm kedi türleri için uygulayabileceğiniz kolay ve zahmetsiz bakım önerileri bulunmaktadır.


Kediler Neden ve Nasıl Taranır?

Kediler Neden ve Nasıl Taranır?

Kediler son derece temiz hayvanlar olsalar da bazı konularda onlarında bir miktar yardıma ihtiyaçları vardır. Tüy bakımı ve temizliği kedilerin sağlığı ve dış görünüşleri için oldukça önemlidir. Her kedi sahibinin bilmesi gereken Kedilerin taranması işlemi hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu Kediler Neden ve Nasıl Taranır?sayfamızı incelemenizi öneririz.


Kediler Yıkanır mı? Kediler Nasıl Yıkanır?

Kediler Yıkanır mı? Kediler Nasıl Yıkanır?

Her ne kadar kediler dünya üzerinde bilinen en temiz hayvanlar olsa bile bazı durumlarda onlarında yıkanmaya ihtiyacı vardır. Yıkanma ve banyo kedilerin bakımı kadar sağlığı için de son derece önemlidir. Daha fazla bilgi için Kediler Yıkanır mı? Kediler Nasıl Yıkanır? sayfamıza bakabilirsiniz.


Kedilerin Tırnakları Nasıl Kesilir?

Kedilerin Tırnakları Nasıl Kesilir?

Kedi tırnağı kediler için oldukça önemli bir vücut parçasıdır. Avlanmak, tırmanmak ve kendini korumak için kedilerin kullanmış olduğu tırnaklarının sadece aşırı uzaması durumunda kesilmesi gereklidir. Kedinizin sağlığı açısından son derece önemli bir konu olduğundan bilgi sahibi olmak için Kedilerin Tırnakları Nasıl Kesilir? sayfamıza bakmanızı ısrarla öneririz.


Scottish Fold Kedilerin Bakımı

Scottish Fold Kedilerin Bakımı

Bilindiği üzere Scottish Fold ırkı kediler diğer kedilerden farklı olarak sahip oldukları bazı fiziksel özellikler nedeniyle bakımları konusunda da dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Scottish Fold kediniz varsa bakımı hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu Scottish Fold Kedilerin Bakımı sayfamızı mutlaka incelemelisiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı